Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Aparthotely Banner Elk, USA

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Banner Elk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Banner Elk, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Banner Elk věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Banner Elk, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely Banner Elk , Bed and Breakfasts Banner Elk , Chaty Banner Elk , Hotely Banner Elk , Prázdninové domy Banner Elk

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Banner Elk, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Banner Elk se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Banner Elk, apartmán Banner Elk, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Aparthotely

zobrazeno: 1–1 (z 1)

The Highlands at Sugar 3*** Aparthotely, Banner Elk

Aparthotely, The Highlands at Sugar
8.1

2173 Sugar Mountain Drive, Banner Elk, USA

Do centra města Banner Elk: ~3.5 km | Zobrazit hotel na mapě

Offering an indoor pool and a fitness centre, these apartments are located in Banner Elk, North Carolina. Sugar Mountain Golf Club, which offers snow tubing, skiing, and ice skating, is 3 minutes’ drive from the property. A fireplace, a sofa, and a cable TV are ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu