Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Chaty Banner Elk, USA

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Banner Elk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Banner Elk, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Banner Elk věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Banner Elk, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely Banner Elk , Bed and Breakfasts Banner Elk , Chaty Banner Elk , Hotely Banner Elk , Prázdninové domy Banner Elk

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Banner Elk, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Banner Elk se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Banner Elk, apartmán Banner Elk, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Chaty

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Smoketree Lodge, a VRI resort 3*** Chaty, Banner Elk

Chaty, Smoketree Lodge, a VRI resort
8.4

11914 Highway 105, Banner Elk, USA

Do centra města Banner Elk: ~6.3 km | Zobrazit hotel na mapě

Situated in Banner Elk, North Carolina, this lodge features an indoor pool and a fitness centre. Free Wi-Fi access is available. A fully equipped kitchenette is available in each accommodation at Smoketree Lodge. A cable TV and hairdryer are included. A hot tub is ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu