Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Eagle's Landing, Banner Elk

Snadná online rezervace Eagle's Landing a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Banner Elk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Eagle's Landing (Prázdninové domy), ubytování Banner Elk, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Eagle's Landing. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Eagle's Landing může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Eagle's Landing se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Eagle's Landing vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Eagle's Landing (Prázdninové domy), Banner Elk

Banner Elk, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Eagle's Landing
Eagle's Landing 1Eagle's Landing 2Eagle's Landing 3Eagle's Landing 4Eagle's Landing 5Eagle's Landing 6Eagle's Landing 7Eagle's Landing 8Eagle's Landing 9Eagle's Landing 10Eagle's Landing 11Eagle's Landing 12Eagle's Landing 13Eagle's Landing 14Eagle's Landing 15Eagle's Landing 16Eagle's Landing 17Eagle's Landing 18Eagle's Landing 19Eagle's Landing 20Eagle's Landing 21Eagle's Landing 22Eagle's Landing 23Eagle's Landing 24Eagle's Landing 25Eagle's Landing 26Eagle's Landing 27Eagle's Landing 28Eagle's Landing 29Eagle's Landing 30Eagle's Landing 31Eagle's Landing 32Eagle's Landing 33Eagle's Landing 34Eagle's Landing 35Eagle's Landing 36Eagle's Landing 37Eagle's Landing 38Eagle's Landing 39Eagle's Landing 40

Eagle's Landing offers accommodation in Banner Elk. Boone is 21 km from the property.

The accommodation is air conditioned and has a TV. All units feature a kitchen equipped with a dishwasher and oven. A microwave and fridge are also available, as well as a coffee machine. Every unit features a private bathroom with free toiletries.

Blowing Rock is 22 km from Eagle's Landing, while Johnson City is 42 km away. The nearest airport is Tri-City Regional Airport, 55 km from Eagle's Landing.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Eagle's Landing)

Společné prostory

Společná kuchyně

Různé

Topení

Obecné podmínky (Eagle's Landing)

Příjezd od 17:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Eagle's Landing)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Eagle's Landing o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Blue Ridge Vacation Cabins Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.