Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hotel in Valley Creek, Banner Elk

Snadná online rezervace Hotel in Valley Creek a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Banner Elk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hotel in Valley Creek (Prázdninové domy), ubytování Banner Elk, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hotel in Valley Creek. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hotel in Valley Creek může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hotel in Valley Creek se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hotel in Valley Creek vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Hotel in Valley Creek (Prázdninové domy), Banner Elk

Banner Elk, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Hotel in Valley Creek
Hotel in Valley Creek 1Hotel in Valley Creek 2Hotel in Valley Creek 3Hotel in Valley Creek 4Hotel in Valley Creek 5Hotel in Valley Creek 6Hotel in Valley Creek 7Hotel in Valley Creek 8Hotel in Valley Creek 9Hotel in Valley Creek 10Hotel in Valley Creek 11Hotel in Valley Creek 12Hotel in Valley Creek 13Hotel in Valley Creek 14Hotel in Valley Creek 15Hotel in Valley Creek 16Hotel in Valley Creek 17Hotel in Valley Creek 18Hotel in Valley Creek 19Hotel in Valley Creek 20Hotel in Valley Creek 21Hotel in Valley Creek 22Hotel in Valley Creek 23Hotel in Valley Creek 24Hotel in Valley Creek 25Hotel in Valley Creek 26Hotel in Valley Creek 27Hotel in Valley Creek 28Hotel in Valley Creek 29Hotel in Valley Creek 30Hotel in Valley Creek 31

Hotel in Valley Creek is situated in Banner Elk, 12 km from Boone. Blowing Rock is 11 km from the property.

The accommodation is equipped with a TV. All units feature a kitchen fitted with a dishwasher and oven. A microwave and coffee machine are also provided. There is a private bathroom with free toiletries in each unit.

The nearest airport is Tri-City Regional Airport, 65 km from Hotel in Valley Creek.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hotel in Valley Creek)

Aktivity

Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Jízda na koni, Vodní sporty

Bazén a wellness

Fitness centrum, Masáže

Služby na recepci

Turistické informace, Bankomat

Společné prostory

Herna, Knihovna

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Různé

Topení

Obecné podmínky (Hotel in Valley Creek)

Příjezd od 17:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Hotel in Valley Creek)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel in Valley Creek o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Blue Ridge Vacation Cabins Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.