Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Rustler's Ridge Cabin, Banner Elk

Snadná online rezervace Rustler's Ridge Cabin a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Banner Elk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Rustler's Ridge Cabin (Prázdninové domy), ubytování Banner Elk, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Rustler's Ridge Cabin. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Rustler's Ridge Cabin může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Rustler's Ridge Cabin se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Rustler's Ridge Cabin vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Rustler's Ridge Cabin (Prázdninové domy), Banner Elk

Banner Elk, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Rustler's Ridge Cabin
Rustler's Ridge Cabin 1Rustler's Ridge Cabin 2Rustler's Ridge Cabin 3Rustler's Ridge Cabin 4Rustler's Ridge Cabin 5Rustler's Ridge Cabin 6Rustler's Ridge Cabin 7Rustler's Ridge Cabin 8Rustler's Ridge Cabin 9Rustler's Ridge Cabin 10Rustler's Ridge Cabin 11Rustler's Ridge Cabin 12Rustler's Ridge Cabin 13Rustler's Ridge Cabin 14Rustler's Ridge Cabin 15Rustler's Ridge Cabin 16Rustler's Ridge Cabin 17Rustler's Ridge Cabin 18Rustler's Ridge Cabin 19Rustler's Ridge Cabin 20Rustler's Ridge Cabin 21Rustler's Ridge Cabin 22Rustler's Ridge Cabin 23Rustler's Ridge Cabin 24

Rustler's Ridge Cabin is a holiday home in Banner Elk with access to barbecue facilities. This holiday home provides a terrace.

This air-conditioned holiday home comes with a seating area, a kitchen with a dishwasher, and a satellite TV.

Boone is 21 km from the holiday home, while Blowing Rock is 21 km away. The nearest airport is Tri-City Regional Airport, 57 km from Rustler's Ridge Cabin.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Rustler's Ridge Cabin)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Kulečník

Jídlo a pití

Gril

Bazén a wellness

Vířivka/ jacuzzi

Společné prostory

Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Klimatizace

Obecné podmínky (Rustler's Ridge Cabin)

Příjezd od 17:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Rustler's Ridge Cabin)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Rustler's Ridge Cabin o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.