Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

St John's Ridge, Banner Elk

Snadná online rezervace St John's Ridge a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Banner Elk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) St John's Ridge (Prázdninové domy), ubytování Banner Elk, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) St John's Ridge. Každý pokoj, či ubytovací jednotka St John's Ridge může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku St John's Ridge se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte St John's Ridge vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

St John's Ridge (Prázdninové domy), Banner Elk

250 St John's Ridge Road, Banner Elk, USA (Zobrazit hotel na mapě)

St John's Ridge
St John's Ridge 1St John's Ridge 2St John's Ridge 3St John's Ridge 4St John's Ridge 5St John's Ridge 6St John's Ridge 7St John's Ridge 8St John's Ridge 9St John's Ridge 10St John's Ridge 11St John's Ridge 12St John's Ridge 13St John's Ridge 14St John's Ridge 15St John's Ridge 16St John's Ridge 17St John's Ridge 18St John's Ridge 19St John's Ridge 20St John's Ridge 21St John's Ridge 22St John's Ridge 23St John's Ridge 24St John's Ridge 25St John's Ridge 26St John's Ridge 27St John's Ridge 28St John's Ridge 29St John's Ridge 30St John's Ridge 31St John's Ridge 32St John's Ridge 33St John's Ridge 34St John's Ridge 35St John's Ridge 36St John's Ridge 37St John's Ridge 38St John's Ridge 39St John's Ridge 40

Located in Banner Elk, St John's Ridge offers accommodation with water sports facilities, free WiFi, a cash machine, and a tour desk. With mountain views, this accommodation provides a terrace.

The holiday home comes with 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and an oven. The air-conditioned holiday home also features a bathroom with a hot tub.

Guests can make use of the fitness centre. A children's playground is available on site and skiing can be enjoyed within close proximity of the property.

Boone is 19 km from the holiday home. The nearest airport is Tri-City Regional Airport, 59 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (St John's Ridge)

Aktivity

Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Jízda na koni, Vodní sporty

Bazén a wellness

Fitness centrum, Masáže

Služby na recepci

Turistické informace, Bankomat

Společné prostory

Knihovna

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Různé

Topení

Obecné podmínky (St John's Ridge)

Příjezd od 17:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (St John's Ridge)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím St John's Ridge o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Blue Ridge Vacation Cabins Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.